تصفیه آب و فاضلاب

تامین آب سالم و بهداشتی با استفاده از روش اسمز معکوس (RO) شرکت زلال تصفیه آریا آب

تصفیه آب و فاضلاب

تامین آب سالم و بهداشتی با استفاده از روش اسمز معکوس (RO) شرکت زلال تصفیه آریا آب

 تصفیه خانه های بزرگ فاضلاب به تصفیه خانه هایی اطلاق می شود که دارای دبی قابل توجه بوده و اکثرا کلیه واحدها جهت تصفیه کامل را دارا باشند که در اغلب اجتماعات بزرگ مثل شهرها وجود دارند. در برخی از اجتماعات کوچک، امکان دارد یک یا چند واحد تصفیه خانه حذف شده باشد و یا همه واحدها موجود بوده و متناسب با نوع فاضلاب و استاندارد پساب خروجی کوچک شده باشند که به این تصفیه خانه های کوچک در صورتی که به صورت آماده در کارخانه ساخته شوند و در محل مورد نظر کارفرما نصب و راه اندازی گردند، اصطلاحا پکیج تصفیه فاضلاب اطلاق می گردد. شایان ذکر است که برخی از تصفیه خانه های کوچک با توجه به شرایط پروژه یا درخواست کارفرما در محل نیز احداث می شوند.

با توجه به شرایبا توجه به نوع، مشخصات، دبی فاضلاب، مسائل اقتصادی و نیز کاربری پساب خروجی از روش های گوناگونی میتون بهره برد که از جمله آنها لجن فعال متعارف، لجن فعال هوادهی گسترده، راکتورهای پیوسته نامتوالی (SBR)، بیوراکتور غشایی (MBR)، لجن فعال با مدیای متحرک((MBBR، لجن فعال با مدیای ثابت  IFAS))، MLE ، دیسک های گردان بیولوژیکی (RBC) وUASB و ...  اشاره نمود.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی