تصفیه آب و فاضلاب

تامین آب سالم و بهداشتی با استفاده از روش اسمز معکوس (RO) شرکت زلال تصفیه آریا آب

تصفیه آب و فاضلاب

تامین آب سالم و بهداشتی با استفاده از روش اسمز معکوس (RO) شرکت زلال تصفیه آریا آب

تصفیه آب و فاضلاب

با توجه به نیاز روز افروز به تامین آب آشامیدنی سالم و بهداشتی در خواست برای دستگاه های تصفیه آب نیز روز به روز افزایش یافته و تکنولوژی اسمز معکوس به یکی از کارآمد ترین و موثرترین روش های جهت تصفیه در این صنعت مبدل گردید.
ایزی ول دستگاه تصفیه آب ایزی ول- فروش تجهیزات وقطعات تصفیه آب خانگی و نیمه صنعتی و صنعتی - نصب دستگاه تصفیه آب ایزی ول و اوسه واتر و ابراه واتر و سی سی کا و سافت واتر و پیوریکام - سرویس و تعویض و تعمیر دستگاه های تصفیه آب ایزی ول - اوسه واتر - ایراه واتر - سافت واتر - کلین پیور - سی سی کا - تکومن - آکوا واتر

 تصفیه خانه های بزرگ فاضلاب به تصفیه خانه هایی اطلاق می شود که دارای دبی قابل توجه بوده و اکثرا کلیه واحدها جهت تصفیه کامل را دارا باشند که در اغلب اجتماعات بزرگ مثل شهرها وجود دارند. در برخی از اجتماعات کوچک، امکان دارد یک یا چند واحد تصفیه خانه حذف شده باشد و یا همه واحدها موجود بوده و متناسب با نوع فاضلاب و استاندارد پساب خروجی کوچک شده باشند که به این تصفیه خانه های کوچک در صورتی که به صورت آماده در کارخانه ساخته شوند و در محل مورد نظر کارفرما نصب و راه اندازی گردند، اصطلاحا پکیج تصفیه فاضلاب اطلاق می گردد. شایان ذکر است که برخی از تصفیه خانه های کوچک با توجه به شرایط پروژه یا درخواست کارفرما در محل نیز احداث می شوند.

با توجه به شرایبا توجه به نوع، مشخصات، دبی فاضلاب، مسائل اقتصادی و نیز کاربری پساب خروجی از روش های گوناگونی میتون بهره برد که از جمله آنها لجن فعال متعارف، لجن فعال هوادهی گسترده، راکتورهای پیوسته نامتوالی (SBR)، بیوراکتور غشایی (MBR)، لجن فعال با مدیای متحرک((MBBR، لجن فعال با مدیای ثابت  IFAS))، MLE ، دیسک های گردان بیولوژیکی (RBC) وUASB و ...  اشاره نمود.

نظرات  (۰)

هیچ نظری هنوز ثبت نشده است

ارسال نظر

ارسال نظر آزاد است، اما اگر قبلا در بیان ثبت نام کرده اید می توانید ابتدا وارد شوید.
شما میتوانید از این تگهای html استفاده کنید:
<b> یا <strong>، <em> یا <i>، <u>، <strike> یا <s>، <sup>، <sub>، <blockquote>، <code>، <pre>، <hr>، <br>، <p>، <a href="" title="">، <span style="">، <div align="">
تجدید کد امنیتی